19.05.24 sezon burzowy

Gwałtowne burze w Pogrzebieniu i nie tylko. Wiosna to okres gwałtownych burz oraz ulew. Natura potrafi pokazać swoją moc. Gwałtowna ulewa nadciągała znad czeskich Jeseników w stronę punktu widokowego. Zapraszam.

24.03.24 wietrznie ale pachnie wiosną

Wieje na wieży widokowej Pogoda nie zachęcała dziś na wycieczki, było wietrzenie i temperatura odczuwalna nie była zbyt przyjemna. Wietrzna pogoda zwykle przynosi ciekawe chmury. Zapraszam.

4.03.24 nowy taras widokowy w Pogrzebieniu

Zapraszamy na nowo otwarty taras Pogoda coraz ładniejsza, robi się coraz cieplej. Może wybrać się po męczącym dniu wyciągnąć nogi na leżaku? Teraz można podziwiać widoki na leżąco 🙂 Zapraszam   Wieża widokowa otwarta odContinue reading

25.02.2024 powiew lata

W minioną niedzielę poranek słoneczny i bardzo ciepły, można było usłyszeć śpiew skowronka nad okolicznymi polami. Wiosna coraz bliżej, a nawet dało się odczuć powiew lata. Zapraszam na letni zachód słońca w tej zimowej porze.

28.01.24 cieplej

Słoneczko przygrzało i pokazały się ładne kolory. Śnieg zelżał. Kolejne dni zapowiadają się cieplej. Zapraszam na trzy różne ujęcia tego samego popołudnia.

21.01.24 zima nie odpuszcza

W dzień słonecznie i w miarę ciepło, ale gdy tylko zajdzie słońce mróz daje się we znaki. Słoneczna pogoda przyniosła nam ładne widoki zarówno na góry jak i na zachodzące w chmurach słońce. Zapraszam.